Skočiť na: .
  • Ilustračný obrázok
  • Ilustračný obrázok
  • Ilustračný obrázok
  • Ilustračný obrázok
  • Ilustračný obrázok
  • Ilustračný obrázok
  • Ilustračný obrázok

NyNa / Obchodné podmienky / Pravidlá objednávaniaPravidlá objednávania

PRAVIDLA OBJEDNÁVANIA 

V stručnom popise nájdete informácie k objednávaniu tovaru. Vo veľa bodoch je postup objednávania u štandardnej a zákazkovej kolekcie rovnaký, niektorými sa odlišuje. Pre obe platia rovnako obchodné podmienky .

Rozdielnosti objednávania:

Štandardná kolekcia - na základe internetovej, katalogovej ponuky si spotrebiteľ  vyberie a objedná tovar. Tovar je nasledne dodaný. Platia ustanovenia obchodných podmienok.

Zákazková kolekcia - spotrebiteľ-zákazník na základe kontaktu s nami alebo na základe vyplneného objednávkového tlačiva obdrží ponukovú cenu.  V prípade súhlasu sú prejednané všetky náležitosti k objednávke (design, dodanie podkladov, materiály, doplnky, farby, odskúšanie veľkostných vzoriek, termíny, platby, prevzatie a pod.). U zákazkovej výroby je potrebná záloha vo výške 50% z fakturačnej ceny tovaru                 (špecifické, nikomu inému možné predajné výrobky). Po ukončení výroby - odsúhlasený termin - je dohodnuté prevzatie a zaplatenie zostatku. Platia obojstranne potvrdené obchodné podmienky .

Cena výrobkov je stanovovaná individuálne podľa požiadaviek zákazníka. Na cenu daného modelu má vplyv - výber základného materiálu a doplnkov, prevedenie, množstvo objednávaných kusov.  Pánske a dámske výrobky jedného modelu majú vždy rovnakú cenu závislú od celkového množstva objednávaných kusov. Prvá a druhá doobjednávka má vždy rovnakú cenu ako model v objednávke (ak je množstvo vyššie ako v objednávke, samozrejme ponúkneme nižšiu cenu). Nasledovné doobjednávky - cena podľa množstva kusov.

Výrobca si vyhradzuje právo na malé odlišnosti farieb na výrobkoch. V prípade schválenia farieb podľa papierovej pantone, dodanej vzorky, monitoru....je možná malá zmena. V prípade schválenia farby podľa našej textilnej pantone, je farba na výslednom výrobku ako ste si vybrali. Textilnú pantone zasielame na požiadanie k zapožičaniu.

Výrobca si vyhradzuje právo umiestnenia loga NyNa na výrobku (umiestnenie, farba, veľkosť - po dohode so zákazníkom).

Výrobca a zákazník sa zaväzujú nepoužívať design pre iné účely ako k vzájomnému odsúhlasenie designu - ako podklad k zhotoveniu výrobkov. V prípade použitia na iné účely (zverejnenie na web stránkach, v katalógu, v časopise....) musí mať súhlas druhej strany.

Zákazník preberá plnú zodpovednosť za dodané logá, nápisy, znaky... uverejnené na nim objednávané výrobky.

Používame štandardné veľkosti výrobkov. K orientačnému určeniu veľkosti slúži veľkostná tabuľka. K exaktnému stanoveniu veľkosti je výhodnejšie požiadať o veľkostné vzorky, ktoré Vám radi zašleme k zapožičaniu. 

 

 

 

 

Najnovšie správy:

Obliekame ďalších majstrov sveta!
11. September 2015

Nových majstrov sveta v štvorkajaku...

Podpora Deaf MTB Europacup Taliansko
09. September 2015

Spoločnosť NyNa s.r.o. bola partnerom medzinárodných MTB pretekov nepočujúcich Deaf MTB...

Osterreich Rundfahrt
09. July 2015

Obliekame aj víťazov Österreich Rundfahrt 2015.

Choď do archívu >>

Prihlásenie uživateľa

Zadajte uživateľské meno a heslo a prihláste sa na web obchod:

Zabudli ste Vaše heslo?

Zaregistruj sa!